Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach miejskiego Dnia Dziecka, które zaplanowane zostały na placu apelowym Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Na najmłodszych czekały liczne atrakcje, m.in. pokazy pojazdów i sprzętów wykorzystywanych na co dzień przez wszystkie służby mundurowe. Funkcjonariusze przygotowali także specjalne pokazy dla najmłodszych, m.in. wybuchy, symulację wypadku drogowego, pokaz technik i taktyk interwencji, a także mokrą niespodzianka od ostrołęckich strażaków. Ponadto wojsko, straż miejska oraz nadleśnictwo przygotowali atrakcyjne pokazy oraz sprzęt, którym posługują się na co dzień w swojej pracy. Dzieci bawiły się fantastycznie pomimo, że pogoda nas nie rozpieszczała.
Relacja 2017-06-06, 09:42 | autor: PM 15