Wycieczka do mazurolandii

Dnia 20 czerwca odbyła się wycieczka do mazurskiego parku atrakcji w Gierłoży k. Kętrzyna. Jest to miejsce na mazurach, w której zabawę można połączyć z poznawaniem w zabytków, kultury i historii regionu warmińsko-mazurskiego. Nasze przedszkolaki miały możliwość obejrzenia miniatur najpiękniejszych budowli Warmii i Mazur, odwiedziły grodzisko rycerskie aby bliżej poznać okres średniowiecza. Aby bliżej poznać kulturę regionu dzieci zwiedziły skansen ludowy w postaci naturalnej wielkości chaty mazurskiej. Ponadto część wolnego czasu przeznaczyliśmy na zabawę w parku zabaw, gdzie nasze przedszkolaki bawiły się w basenie z piłeczkami, skakały na trampolinach i eurobungee, jak również skorzystały z możliwości zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach. Radości nie było końca, wszystkim dopisywał humor.
Relacja 2017-06-26, 22:50 | autor: PM 15