Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

Dzień Rodziny

Jak każdego roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla kochanych rodziców. W ten niezwykły czas dzieci z grupy Krasnoludki i grupy Nutki przedstawiły program artystyczny. Podczas przygotowanych występów reprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne. Był to dzień wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim czas, który wszyscy mogą spędzić razem ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych trosk. Po części artystycznej dzieci odśpiewały STO LAT i wręczyły rodzicom prezenty.
W tym roku rodzice dzieci z grupy Nutki przygotowali dzieciom niespodziankę inscenizację treści wiersza J. Tuwima „Rzepka”. Było radośnie, wesoło, a dzieci nagrodziły rodziców gromkimi brawami. Potem wszyscy uczestnicy przystąpili do degustacji słodkości oraz do wspólnego grillowania.
Zorganizowany został też kiermasz dla chorego dziecka z naszego przedszkola. Zebrana kwota zostanie przekazana rodzicom. Uzyskaliśmy wsparcie z Domu Pomocy Społecznej przy ul Rolnej i Warsztaty Terapii Zajęciowej „Motylki” oraz rodziców i pracowników przedszkola.
Relacja 2019-06-17, 22:27 | autor: PM 15
Przedszkolowo.pl logo