Witajcie!

Jesteśmy bardzo dumne z zaangażowania i determinacji nie tylko ze strony rodziców, ale i również ze strony naszych wychowanków. Cenne dla nas są nadsyłane przez Was zdjęcia, które oglądamy z wielkim uśmiechem i chcemy, żeby je wszyscy obejrzeli – Dziękujemy !

Zachęcamy, abyście wy rodzice spędzali ten czas jak najbardziej wartościowo z dzieckiem , jak najwięcej wspólnych zabaw, a nawet wspólnego gotowania, doświadczania rzeczy nowych – uczmy dzieci samodzielności, a zamiast oglądania bajek – czytajmy je. Poczucie wspólnoty, przynależności, bezpieczeństwa i budowania bezpiecznej więzi – daje nam wspólna zabawa. Od nas dorosłych wymaga systematycznych działań, determinacji, których nie zastąpi żaden pluszak czy elektroniczny gadżet.

Dziękujemy i zapraszamy do oglądania.

Wychowawcy grupy I „Krasnoludki”
Relacja 2020-05-22, 21:43 | autor: PM 15