wybierz autora:
  • 28 czerwca w naszym przedszkolu odbył się „Dzień adaptacyjny”. Celem takich zajęć jest zminimalizowanie u dzieci i ich rodziców stresu i obaw związanych z pobytem w przedszkolu Wspólne zabawy integracyjne dzieci poznały miejsce, rówieśników
    Relacja 2019-07-15, 11:05 | autor: PM 15
  • Chociaż słońce jasno świeci Trochę smutne są dziś dzieci. Bo koniec roku, przedszkola mija czas. Teraz wakacje czekają nas. 19 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Była część
    Relacja 2019-07-15, 11:01 | autor: PM 15
  • Dzieci z grupy Nutki wybrały się do miejskiej Biblioteki Publicznej – zawitał tam Teatr Urwis. Artyści zaprezentowali przedszkolakom program pod nazwą „Morska przygoda”. Dzieci otrzymały cenną lekcję kultury pod postacią przygody fabularnej.
    Relacja 2019-06-17, 22:32 | autor: PM 15
  • 3 czerwca dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, który znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Wycieczka do Kadzidłowa pozwoliła dzieciom poczuć jedność z przyrodą i poznać przede wszystkim gatunki rodzime.
    Relacja 2019-06-17, 22:31 | autor: PM 15
  • Jak każdego roku dla wszystkich przedszkolaków maj jest miesiącem, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla kochanych rodziców. W ten niezwykły czas dzieci z grupy Krasnoludki i grupy Nutki przedstawiły program artystyczny.
    Relacja 2019-06-17, 22:27 | autor: PM 15
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7